V spoločnosti Oehling sme presvedčení, že je skvelé byť sprostredkovateľom na vašej ceste k úžasným fotografiám. Byť vám oporou, poskytovať poradenstvo, zdieľať naše skúsenosti, poskytovať mentoring a konzultácie pri vašich kreatívnych úlohách. To všetko je dôvodom, prečo si vaše obrázky užívame, akoby sme im sami vdýchli život.

74 rokov v Nemecku a 8 rokov v Českej republike

1949 bol rok, keď sa v nemeckom Mainzi začala cesta značky Oehling, ktorú založil Alfred Oehling. Obchodne sa Foto Oehling GmbH rozšírila v Porýní, Wiesbadene, Mainzi, Frankfurte, Bad Kreuznachu a Wormse. Následne sa vďaka silnému zásielkovému obchodu prostredníctvom fotokatalógov v celom Nemecku a Francúzsku. Spoločnosť Foto Oehling GmbH vstúpila na český trh pod vizionárskym vedením Jörga Rossiusa v roku 1999. Po rokoch krízy bola od roku 2014 vlastníkom značky Oehling spoločnosť Fotoobchod, s.r.o., 100% vlastnená českými majiteľmi. Od roku 2023 je 100% vlastníkom značky Oehling slovenská spoločnosť shop4u s.r.o., ktorá naďalej úspešne prevádzkuje fotografický e-shop.

Dlhá história značky Oehling a dôvera, s ktorou k nám verní zákazníci prichádzajú už viac ako 70 rokov, je pre nás záväzkom a predovšetkým výzvou pri budovaní úspešného podniku, z ktorého si každý jeden zákazník môže odniesť svoj podiel na úspechu.

25 000 fotografických položiek

Toto je minimálny sortiment produktov úzko súvisiacich s fotografiou, ktorý vám môžeme ponúknuť. Každý deň sa dozvedáme o nových trendoch v technológiách a rôznych fotografických zariadeniach a usilovne pracujeme na tom, aby sme ich sprístupnili našim zákazníkom.

Sme tu pre vás

Vaša spokojnosť je to, čo nás urobilo úspešnými, takže nie je dôvod nič meniť. Stále musíme pracovať "len" na vašej spokojnosti. Každý deň pracujeme na tom, aby všetko fungovalo perfektne. Počúvame vaše návrhy, skúšame, testujeme, učíme sa... každý deň.

Viktorka a staré krabice na recykláciu

Náš tím

Každý, kto sa s vami rozpráva, s kým konzultujete nákup, kto pripravuje túto stránku, je zanietený pre svoju prácu. Snažíme sa Vám byť veľmi blízki a pomôcť Vám s vašimi fotografickými problémami a úlohami.

Navyše, vďaka viac ako 70-ročnej histórii spoločnosti OEHLING máme skvelé príležitosti a vyjednávaciu silu s výrobcami a dodávateľmi, vďaka čomu môžete každý deň využívať výhodné ponuky.