Walimex pro hliníkový ateliérový maliarsky stojan L 165cm

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-9%
3 body do vernostného systému
Cena
33,30 € s DPH

Štandardná cena
36,60 € s DPH

Ušetríte
9% (3,30 €)

Výrobca

Kód produktu
796371

Hmotnosť balenia
1.24 kg

Skladom (okamžite) - Okamžitá expedícia
Expedujeme zajtra
ks

Hliníkový ateliérový maliarsky stojan L 165 od Walimex pro, na vonkajšie použitie. ... Prečítajte si viac

 • MAĽUJTE, KDE CHCETE - univerzálny, ľahký a robustný hliníkový štúdiový stojan pre interiér aj exteriér
 • ĽAHKÉ NASTAVENIE - Možno použiť vo výške od 50 do 165 cm, bezpečné pre všetky plátna do cca. Výška 122 cm a hrúbka 4 cm
 • ODOLNOSŤ - váži len niečo vyše 1 kg, ale unesie až 6 kg nákladu, je stabilný, ľahko sa prepravuje a skladá sa na dĺžku len 54 cm
 • KOMFORTNÁ PRÁCA - štetce, farby a utierky možno umiestniť na 4 cm širokú poličku
 • BALENIE - 1x štúdiový statív, 1x prepravná taška

Ľahké maľovanie - všade, bezpečne a flexibilne

Tento ľahký, stabilný a zároveň veľký stojan uľahčuje maľovanie. Vďaka nízkej hmotnosti len 1,06 kg sa dá ľahko prenášať kamkoľvek, ale napriek tomu je výnimočne stabilný. Rýchloupínacie skrutky umožňujú rýchle a jednoduché nastavenie a sklon možno nastaviť podľa vašich predstáv v priebehu niekoľkých sekúnd. Začať môžete za pár minút.

Pevne ukotví aj obzvlášť veľké maliarske plochy

Stojan unesie plátna a iné maliarske plochy do 6 kg. Môžu mať hrúbku až 4 cm a výšku 122 cm. Pružinové upínacie zariadenie bezpečne drží plátno na hornom okraji. Na spodnej strane nájdete hliníkový podstavec na obraz so šírkou 46 cm a hĺbkou 4 cm. Držiak obrazovky možno ľahko a plynulo nastaviť do požadovanej výšky pomocou ručných skrutiek. K dispozícii je aj ďalšie maliarske príslušenstvo: dve výklopné ramená na prenášanie maliarskej palety alebo iných pomôcok, háčik, ktorý sa dá tiež vyklopiť, drží maliarsku handričku a držiak až na 6 štetcov sa dá tiež vyklopiť. Takže všetky pomôcky môžete umiestniť&nbsppriamo na stojan!

Zaručená bezpečnosť

Vďaka variabilným gumovým nožičkám stojí štúdiový stojan bezpečne nielen v štúdiu, ale aj na akomkoľvek tvrdom povrchu, dokonca aj vonku. Nohy sa samé vyrovnávajú, takže stojí bezpečne a rovno na podlahe. Na svahoch alebo iných nerovných povrchoch jednoducho individuálne nastavte dĺžku troch nôh, aby vaše plátno vždy spočívalo v správnej výške a bolo optimálne vyvážené.

Robustný a ľahký ako pierko - dá sa použiť na mnoho spôsobov, nielen na maľovanie

Stolík ľahko prenesiete aj na dlhé vzdialenosti! Pri nastavovaní a používaní stojana sa ťažko pomýlia aj tí, ktorí ho používajú prvýkrát. Nízka hmotnosť nie je problémom ani v exteriéri, pretože pomocou upevňovacieho popruhu pripevneného k podpere obrazu možno k statívu pripevniť malé závažie, napríklad tašku, a dosiahnuť tak stabilizáciu. Po zložení na dĺžku iba 54 cm sa stojan uloží do dodanej tašky a prepraví sa na ďalšie miesto. Mimochodom, stojan sa dá použiť aj ako stolový stojan, držiak na obrázky, reklamný stojan atď.

Max. maximálne zaťaženie celého systému: 6 kg
Hĺbka podpory obrazu: 40 mm
Min. výška stojana: 50 cm
Farba výrobku: čierna
Maximálna výška stojana: 165 cm
Typ zariadenia/výrobku: Stojan na kreslenie

Hliníkový maliarsky stojan Valimex L 165cm

Odborný názor

Simona Štégrová
Simona Štégrová
Špecialista na sekciu maliarskych stojanov

Hliníkový maliarsky stojan Walimex pro L 165 cm je svojou konštrukciou terénny maliarsky stojan, ale najväčšie využitie nájde v učebniach umeleckých škôl, a preto je podľa mojich súkromných štatistík obľúbeným nástrojom v izbách mladých umelcov. Potvrdilo sa mi úplne jednoznačne, že statív pre jeho ľahkú manipuláciu a prenosnosť uprednostňujú deti, ktoré ešte nevedia oceniť veľkú stabilitu na úkor nemotornosti takéhoto statívu. Deti sa chcú hrať, maľovať, ale aj hrať sa na maľovanie. Ak vás napadne postaviť pred maliarsky stojan pre dospelých vetvičku, čoskoro ju to bude otravovať. Ten stojan nikam neprenesie, bude mať problém ho zložiť a odniesť kamarátovi dole..."

A práve to je na tomto stojane skvelé, stojan je aj hračkou napriek tomu, že je 100% funkčný.

Výhody a nevýhody stojana, ako ich vidím ja

 • Ľahký
 • Výborný pomer ceny a kvality
 • Jednoduché ovládanie deťmi od 5 rokov
 • Vrátane prepravnej tašky
 • Variabilita
 • Konce nôh s protišmykovou úpravou
 • Viacero úložných priestorov
 • Nízka hmotnosť na vonkajšie použitie vo vetre
Walimex pro hliníkový ateliérový maliarsky stojan L 165cm