Walimex pro hliníkový ateliérový maliarsky stojan XL 180cm

-9%
3 body do vernostného systému
Cena
36,30 € s DPH

Štandardná cena
39,90 € s DPH

Ušetríte
9% (3,60 €)

Výrobca

Kód produktu
796372

Hmotnosť balenia
1.35 kg

Skladom (okamžite) - Okamžitá expedícia
Expedujeme dnes pri objednání do 14:00
ks

Hliníkový štúdiový maliarsky stojan XL 180 od značky Walimex pro, vhodný aj na použitie v exteriéri. ... Prečítajte si viac

  • MAĽUJTE, KDE CHCETE - univerzálny, ľahký a robustný hliníkový štúdiový stojan pre interiér aj exteriér
  • ĽAHKÉ NASTAVENIE - Možno použiť vo výške 60 až 180 cm, bezpečné pre všetky plátna do cca. Výška 140 cm a hrúbka 4 cm
  • ODOLNOSŤ - váži len niečo vyše 1 kg, ale unesie až 6 kg nákladu, je stabilný, ľahko sa prepravuje a skladá sa na dĺžku len 64 cm
  • POHODLNÁ PRÁCA - štetce, farby a utierky možno umiestniť na 4 cm širokú poličku
  • OBSAHUJE - 1x štúdiový statív, 1x prepravná taška

Ľahké maľovanie - všade, bezpečne a flexibilne

Tento ľahký, stabilný a zároveň veľký stojan uľahčuje maľovanie. Vďaka nízkej hmotnosti len 1,16 kg sa dá ľahko prenášať kamkoľvek, ale napriek tomu je výnimočne stabilný. Rýchloupínacie skrutky umožňujú rýchle a jednoduché nastavenie a sklon možno nastaviť podľa vašich predstáv v priebehu niekoľkých sekúnd. Začať môžete za pár minút.

Pevne ukotví aj obzvlášť veľké maliarske plochy

Stojan unesie plátna a iné maliarske plochy do 6 kg. Môžu mať hrúbku až 4 cm a výšku 140 cm. Pružinové upínacie zariadenie bezpečne drží plátno na hornom okraji. Na spodnej strane sa nachádza hliníkový podstavec na obraz so šírkou 46 cm a hĺbkou 4 cm. Držiak obrazovky možno ľahko a plynulo nastaviť do požadovanej výšky pomocou ručných skrutiek. K dispozícii je aj ďalšie maliarske príslušenstvo: dve výklopné ramená na prenášanie maliarskej palety alebo iných pomôcok, háčik, ktorý sa dá tiež vyklopiť, drží maliarsku handričku a držiak až na 6 štetcov sa dá tiež vyklopiť. Takže všetky pomôcky môžete umiestniť&nbsppriamo na stojan!

Zaručená bezpečnosť

Vďaka variabilným gumovým nožičkám stojí štúdiový stojan bezpečne nielen v štúdiu, ale aj na akomkoľvek tvrdom povrchu, dokonca aj vonku. Nohy sa samé vyrovnávajú, takže stojí bezpečne a rovno na podlahe. Na svahoch alebo iných nerovných povrchoch jednoducho individuálne nastavte dĺžku troch nôh, aby vaše plátno vždy spočívalo v správnej výške a bolo optimálne vyvážené.

Robustný a ľahký ako pierko - dá sa použiť na mnoho spôsobov, nielen na maľovanie

Stolík ľahko prenesiete aj na dlhé vzdialenosti! Pri nastavovaní a používaní stojana sa ťažko pomýlia aj tí, ktorí ho používajú prvýkrát. Nízka hmotnosť nie je problémom ani v exteriéri, pretože pomocou upevňovacieho popruhu pripevneného k podpere obrazu možno k statívu pripevniť malé závažie, napríklad tašku, a dosiahnuť tak stabilizáciu. Po zložení na dĺžku iba 64 cm sa stojan uloží do dodanej tašky na prepravu na ďalšie miesto. Mimochodom, stojan sa dá použiť aj ako stolový stojan, držiak na obrázky, reklamný stojan atď.

Min. výška stojana: 60 cm
Max. maximálne zaťaženie celého systému: 6 kg
Max. výška plátna: 140 cm
Max. výška stojana: 180 cm
Farba výrobku: čierna
Hĺbka podpory obrazu: 40 mm
Typ zariadenia/výrobku: Podložka

Walimex pro hliníkový ateliérový maliarsky stojan XL 180cm